• Kino

12.02.2024

Pierwszy dzień ferii dzieci z grup Skrzaty, Stokrotki oraz Żabki rozpoczęły od wizyty w Słubickim kinie. Dzieci obejrzały bajkę pt. „Katak - podwodne przygody”.

11.02.2024

W styczniu obchodzimy szczególne dni, które u dzieci wzbudzają radosne emocje. Tak wiele zawdzięczamy Babciom i Dziadkom, dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 22-30 stycznia odbyły się uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu. Przedszkolaki podziękowały za trud włożony w ich wychowanie i pomoc dziadkom. Babcie i Dziadkowie podziwiali umiejętności dzieci, które przygotowały przedstawienie. Były piosenki i wiersze. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek.

• Skrzaty- Dzień Babci i Dziadka

05.02.2024

W czwartek 25.01 z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyły się występy grupy Skrzaty.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Były wiersze, piosenki, a także wspólne tańce z dziadkami.

• Występ przedszkolaków z Pinokia na WOŚP

02.02.2024

31 stycznia 2024 nasze przedszkolaki wystąpiły podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy. Dzieci w strojach łowickich tańczyły do utwórów: "Poszło dziewczę po ziele" oraz "Łowiczanka jestem". Występ dzieci w pięknych kolorowych strojach spotkał się z żywą reakcją widowni. Nasze przedszkolaki są bardzo zadowolone, że poprzez swoje występy mogą brać czynny udział w WOŚP i w ten sposób pomagać.